loading...

Společnost Wisium nabízí kompletní balíček služeb zahrnující specifický plán kontroly kvality, analýzy, technickou podporu a monitorovací nástroj, aplikaci Mycowatch®, v kombinaci se špičkovým technickým produktem: T5X

T5X: Komplexní přístup k řízení rizika mykotoxinů

Aby se zamezilo negativním dopadům mykotoxinů na výkonnost zvířat, začíná šetření společnosti Wisium u surovin a končí u zvířete. Vzhledem k tomu, že zdrojem kontaminace může být každá surovina, náš celkový přístup začíná u specifických analýz. Prvním klíčovým faktorem úspěchu analýzy mykotoxinů je vzít vzorek správné suroviny, v pravý čas získat ucelený obraz globální kontaminace, a to prostřednictvím přesného a konkrétního plánu kontroly kvality. Zavedení tohoto procesu vyžaduje velmi specifické znalosti a zohledňuje situaci každého závodu na výrobu krmiv. Druhým je sbírka vzorků a typ analýzy, spolu se soupravami pro rychlou analýzu a širokospektrálními chemickými analýzami (48 mykotoxinů).

T5X působí v synergii se zvířetem

T5X je mnohem více než jen vyvazovač toxinů, je to výsledek 20 let vývoje v 11 našich výzkumných centrech po celém světě. T5X působí v synergii se zvířaty ve 3 hlavních krocích:

#1

Vazba k zachycení polárních toxinů

#2

Posílení produkce přirozených detoxifikačních enzymů

#3

Posílení imunitního systému

T5X, nejvyspělejší produkt k zajištění vaší výkonnosti.

Aplikace Mycowatch®, učiňte správnou investici v pravý čas

Získání výsledků analýzy je první krok k poznání skutečného rizika mykotoxinů. Abyste mohli jít hlouběji a zhodnotit výsledky analýzy mykotoxinů, vyvinula společnost Wisium aplikaci Mycowatch®.

Aplikace vám umožní vyhodnotit riziko kontaminace mykotoxiny (od nízkého po kritické) v závislosti na druhu a úrovni kontaminace. Následně vám poradí, který nejvhodnější produkt T5X podle situace použít, a určí vám přesnou dávku T5X.
Mycowatch® je spolehlivý a snadno ovladatelný nástroj, který vám umožní správně monitorovat mykotoxiny.
Stáhněte si ji nyní zdarma z Obchodu Google Play nebo z Apple Storu

Seznamte se s produktem Mycowatch® na videu:

YouTube video

T5X je aktuálně k dispozici ve více než 30 zemích po celém světě

Máte nějaký dotaz ohledně nabídky T5X?