loading...

Organické kyseliny jsou přírodní konzervanty přizpůsobené výživě, které přirozeně působí na zdraví střev tím, že povzbuzují prospěšnou floru. Produkt ACIDULIK, který se opírá o know-how našich specialistů, optimálně využívá potenciál organických kyselin. V zájmu zaručení optimální účinnosti ACIDULIK zahrnuje širokou škálu řešení a individuální podporu, naplňující rozličné specifické potřeby.

ACIDULIK se zaměřuje na 3 cíle:

#1

ZAJIŠTĚNÍ kvality surovin, krmiv a pitné vody

#2

ZABEZPEČENÍ potravního řetězce

#3

ZLEPŠENÍ stavu střev

ACIDULIK se skládá ze 4 rámců:

ACIDU’FIT, KAŽDODENNÍ TĚLESNÝ STRÁŽCE

Soubor řešení se složením, které pomůže udržet rovnováhu zažívací flory zvířat. ACIDU’FIT se používá do vody nebo krmiva k vytvoření podmínek nepříznivých pro množení bakterií, které způsobují zažívací potíže.

ACIDU’MYC, POSTRACH PLÍSNÍ

Široká škála inhibitorů plísní k zamezení vzniku plísní, aby se zachovala kvalita krmiv a surovin. Jeho specifická technologie zaručuje dlouhodobou účinnost a minimalizuje koroze kovového vybavení a uživatelů.

ACIDU’MID, OCHRÁNCE MOKRÉHO KRMIVA

Sortiment řešení zajišťujících kvalitu tekutých nebo mokrých krmiv (druhotné produkty, tekutá krmiva, úplné směsné krmné dávky…). Kontroluje množení mikroorganismů, které způsobují kažení potravy. Udržuje tak chutnost a výživové hodnoty krmiva, a především jeho bezpečnost.

ACIDU’KILL, SÉRIOVÝ VRAH SALMONELY

Sortiment přísad proti salmonele, který zabezpečuje všechny fáze potravního řetězce. Dekontaminuje suroviny a proces výroby krmiva. Zamezuje opětovné kontaminaci krmiva.


Acidulik je aktuálně k dispozici ve více než 10 zemích po celém světě

Máte nějaký dotaz ohledně nabídky ACIDULIK?