loading...

Naše vize a poslání

DLOUHODOBĚ A BEZPEČNĚ

FLEXIBILITA A REAKTIVITA

DŮVĚRA

Závazek a přístup

Trh se neustále vyvíjí a každým dnem se objevují nové výzvy.


S růstem populace roste poptávka.


Ne vždy máte čas, zdroje nebo interní odborné znalosti k organizaci neustálého zlepšování svého podnikání nebo k hledání nových způsobů rozvoje.


Členové našeho týmu Wisium přinášejí zájem a odborné znalosti, které vám pomohou vytvářet hodnotu v jakékoli fázi cyklu vašeho podnikání. Podle vašich přání poskytujeme řešení.

YouTube video

NAŠE SÍLA

ZKUŠENOST: VYUŽÍVÁNÍ NAŠICH ODBORNOSTÍ K BEZPEČNÉ OPTIMALIZACI

Dáváme výzvu vašim výsledkům a zlepšujeme vaše průmyslové postupy díky:

  • Našim 60ti letům zkušeností v oblasti výživy a průmyslových znalostí získaných ve všech aspektech řízení výroby: výživa zvířat, tvorba receptur, kontrola kvality, laboratorní analýzy, průmyslová podpora, technická podpora na farmách…
  • Naše dlouholeté působení na náročném trhu poskytlo našim odborníkům skutečnou konkurenční výhodu při vytváření inovativních řešení.
  • Máme rozsáhlé mnohodruhové zootechnické znalosti v oblasti výživy drůbeže, prasat, přežvýkavců, domácích zvířat, ryb a koní.Splníme vaše výzvy ať už na místní, národní nebo mezinárodní úrovni.

SILNÉ VZTAHY: SPOLUPRÁCE SE ZÁKAZNÍKY K VYTVOŘENÍ VZÁJEMNÉHO ÚSPĚCHU

Spolupráce s Wisium je založena na pevných vztazích.


Naši lidé přinášejí odborné znalosti a zájem pro řešení vašich problémů.


Díky neustálému zaměření na zákazníka a dlouhodobým a důvěrným vztahům budujeme společně s vámi řešení na míru.
Víme, jak se vyvíjet v neustále se měnícím technickém a ekonomickém kontextu díky naší flexibilitě, reaktivitě, celosvětovým zkušenostem a mezinárodní kultuře.

Náš vztah je založen na důvěře. Více než 1 000 klíčových průmyslových zákazníků již spoléhá na Wisium.


Toto silné partnerství mezi našimi zákazníky a našimi 400 odborníky se nazývá WISIUM SPIRIT: sdílení společného cíle. Spoluvytvářet a s každým z našich zákazníků dosáhnout definovaného cíle.

SPOLEČNÁ INOVACE: NOVÉ ŘEŠENÍ Z ROZDÍLNÝCH ZKUŠENOSTÍ

Předvídáme nové požadavky spotřebitelů a navrhujeme nové způsoby, jak investovat a budovat díky našemu globálnímu a propojenému výzkumu a vývoji, našemu procesu myšlení a našim marketingovým odborníkům.

Prostřednictvím našeho globálního inovačního centra We’nov podporujeme rozvoj projektů spoluprácí se zúčastněnými stranami v našich ekosystémech v perspektivě otevřené inovace a udržitelného růstu.

Řešení, koncepty, produkty a digitální aplikace Wisium jsou kontrolovány a ověřovány našimi centry výzkumu a vývoje a jsou přímo spojeny s potřebami trhu a zákazníků.

KONTAKT Wisium