loading...

Experti Wisium mají globální přístup k výživě zvířat v zájmovém chovu, aby vám byli partnery při dosažení výkonnostních cílů. Přizpůsobujeme svůj přístup a řešení potřebám zákazníka, abychom vyhověli konkrétním potřebám psů a koček.

  • Jsme vaším partnerem při sestavování sortimentu krmiv pro zvířata v zájmovém chovu v závislosti na fyziologických stádiích a rase zvířete. Postaráme se o konkrétní požadavky, které byste rádi zavedli (trávení, příbuznost, imunita, reprodukce, zrak, pohyblivost, bezoár, krása, močové cesty, zubní péče…), abyste svému klientovi zajistili funkční přínosy.
  • Klademe důraz na problematiku chutnosti a stravitelnosti a na kvalitu, výběr a použití surovin. Díky znalostem ohledně výzkumu a vývoje, surovin a analýzy krmiva vám zajistíme nejlepší podporu v otázkách složení a výživy.
  • Zároveň se zaměříme na vaše potřeby v otázce průmyslových technologií: mletí, prosívání, sušení, obalování a zvláštních přísad, přičemž vám zajistíme nejlepší optimalizaci a výkonnost průmyslových procesů.
  • Poradíme vám v problematice konkrétních předpisů (etikety atd.), čímž vám celý proces usnadníme.

Jako vaši partneři vám experti společnosti Wisium poskytnou individuálně cílenou podporu prostřednictvím technických služeb. Konkrétně mířená podpora v jednotlivých fázích výrobního systému přizpůsobená druhům vaší produkce.

Na základě vašeho projektu a potřeb vám umíme dát konkrétně mířenou odpověď:

Produkt pro tento druh

Carrefour_Stránka_Řešení_Premixy

PREMIXY