loading...

Experti Wisium mají globální přístup k hospodaření s brojlery, aby vám byli partnery napříč všemi fázemi produkce masa, od jednodenních kuřat po jatka.

Dbáme na kvalitu počátečního krmiva používaného během prvního týdne věku jednodenního kuřete. Tato fáze určuje úspěšnost finální fáze výkrmu, protože existuje přímá úměra mezi živou hmotností v sedmi dnech věku a jatečnou hmotností brojlerů.

Poznejte naše předstartovací krmivo pro drůbež GENESA.

Krmivo GENESA, které je vytvořené tak, aby vyhovovalo specifickým potřebám kuřat, tvoří vysoce kvalitní, stravitelné přísady. BSAFE, začleněný v krmivu GENESA, je produkt bez léčivých přísad, který představuje bezpečné, přirozené a spolehlivé řešení k řízení patogenní flory a posílení zažívacích obranných mechanismů brojlerů. Jeho inovativní koncept je založený na synergickém působení mezi rostlinnými výtažky a speciálním aktivním jílem.

Zvyšte míru konverze krmiva a průměrný denní přírůstek pomocí premixu do krmiva pro drůbež od společnosti Wisium

  • Jsme vaším partnerem, abychom vylepšili vaši výnosnost tím, že zvýšíme vaši míru konverze krmiva, průměrný denní přírůstek, kvalitu masa a výtěžnost prsou.
  • Ohledně produkce chovný brojler se soustředíme na líhnivost, homogenitu hejna a věk prvního vysezeného vejce, abychom vám zajistili nejlepší řízení reprodukce.

Jako vaši partneři vám experti společnosti Wisium poskytnou individuálně cílenou podporu prostřednictvím technických služeb. Konkrétně mířená podpora produkce krmiv v jednotlivých fázích života brojleru a přizpůsobená vašemu modelu produkce masa nebo příslušnému modelu vašeho partnera.

Na základě vašeho projektu a potřeb vám umíme dát konkrétně mířenou odpověď:

Produkt pro tento druh

Carrefour_Stránka_Řešení_Premixy

PREMIXY

Koncept pro tento druh

Carrefour_Stránka_Značky_T5X

T5X

KONTAKT Wisium