loading...

Experti Wisium mají globální přístup k hospodaření s nosnicemi a vejci, aby vám byli partnery napříč všemi fázemi produkce vajec, od jednodenních kuřat nosnic po období snášení vajec.

  • Dbáme na kvalitu počátečního krmiva a navrhujeme specializovaná řešení náročných otázek klíčové první fáze. Výživa jednodenního kuřete nosnice přímo ovlivní produkci nosnice.
  • Zaměřujeme se na kvalitu vajec včetně kvality skořápek, velikosti vejce, barvy žloutku a hustoty bílku. Navrhujeme globální kvalitativní přístup s cílem dosáhnout nejlepšího hospodářského výsledku a spokojenosti vašeho klienta.
  • Jsme vaším partnerem, abychom vylepšili vaši výnosnost zvýšením produkce vajec a prodloužením období snášky. Zároveň s vámi spolupracujeme na snížení nákladů na krmivo vylepšením míry konverze krmiva.
  • Jako vaši partneři vám experti společnosti Wisium poskytnou individuálně cílenou podporu prostřednictvím technických služeb. Konkrétně mířená podpora produkce krmiv v jednotlivých fázích života nosnice a přizpůsobená vašemu modelu produkce vajec nebo příslušnému modelu vašeho partnera.

Zdolejte výzvy produkce vajec díky našemu konceptu pro nosnice:

Náš KONCEPT KVALITY VAJEC je více než produktové řešení. Je to konkrétní partnerství schopné zlepšit kvalitu vašich vajec. Kvalitu vedoucí k úbytku vyřazených vajec, optimalizaci velikosti vajec vůči očekáváním trhu, vejcím s ideální barvou žloutku a optimální hustotou bílku. Naši experti jsou schopni měřit výkonnost zemědělských podniků v otázce jakosti vajec a určit zdroje možného zlepšení, abyste dosáhli vytyčených cílů ohledně jakosti vajec.

Na základě vašeho projektu a potřeb vám umíme dát konkrétně mířenou odpověď:

Produkt pro tento druh

Carrefour_Stránka_Řešení_Premixy

PREMIXY

Koncept pro tento druh

Carrefour_Stránka_Koncepty

Koncept Jakosti Vajec