loading...

Experti Wisium mají globální přístup k hospodaření a výživě ryb a krevet, aby vám byli partnery během všech fází produkce krevet či ryb.

  • Jsme vaším partnerem při sestavování sortimentu krmiv v závislosti na fyziologických stádiích koně a jeho aktivitě: volný čas a kůň v práci, sport a závodění, chov a doplňkové obilniny. Nabízíme analýzu surovin a krmiva, abychom vám zajistili nejlepší podporu v otázkách složení a výživy.
  • Zaměřujeme se na vaši průmyslovou problematiku, přičemž zavádíme řízení bezpečnostního procesu pro zajištění bezpečného krmiva. Hlídáme si zejména přítomnost přirozeně se vyskytujících zakázaných látek (NOPS), abychom zajistili finální produkt bez jakýchkoli přírodních kontaminantů.
  • Dbáme o vaše obchodní výsledky tím, že zajišťujeme školení v oblasti výživy vašim prodejcům a marketingovou podporu vašim zákazníkům.

Jako vaši partneři vám experti společnosti Wisium poskytnou individuálně cílenou podporu prostřednictvím technických služeb. Konkrétně mířená podpora v jednotlivých fázích výrobního systému přizpůsobená vašemu modelu produkce.

Chcete vytvářet nová složení krmiva pro koně? Zlepšit kvalitu produktů? Zkontrolovat úroveň bezpečnosti krmiva? Můžeme vám na míru navrhnout řešení případných problémů. Naši experti vám mohou pomoci:


Produkt pro tento druh

Carrefour_Stránka_Řešení_Premixy

PREMIXY