loading...

Experti Wisium mají globální přístup k hospodaření a výživě ryb a krevet, aby vám byli partnery během všech fází produkce krevet či ryb.

  • Jsme vaším partnerem při sestavování sortimentu krmiv v závislosti na fyziologických stádiích krevet a ryb i specialit, jako jsou chovné systémy a potravní návyky. Dokážeme připravit recepty na základě dostupných surovin a s ohledem na výsledky analýzy krmiva, abychom vám zajistili nejlepší složení směsi, které bude odpovídat veškerým nutričním požadavkům ryb a krevet.
  • Soustředíme se na zdokonalení zootechnických parametrů. Cílem je zajistit optimální příjem krmiva, aby se urychlil růst a zlepšila míra konverze krmiva, míra přežití a výtěžnost filet.
  • Jelikož efektivita systémů akvakultury závisí na několika faktorech, zašli jsme nad rámec samotné výživy a vyvinuli jsme nástroj InMyFarm Aqua. Rozhodovací nástroj, který nám umožňuje poskytovat technické poradenství, což vašemu klientovi pomůže zdokonalit techniky řízení s cílem maximalizovat technické a hospodářské výsledky jeho zemědělského podniku.
Jako vaši partneři vám experti společnosti Wisium poskytnou individuálně cílenou podporu prostřednictvím technických služeb. Konkrétně mířená podpora v jednotlivých fázích výrobního systému přizpůsobená druhům vaší produkce.
Na základě vašeho projektu a potřeb vám umíme dát konkrétně mířenou odpověď:


Produkt pro tento druh

Carrefour_Stránka_Řešení_Premixy

PREMIXY

Koncept pro tento druh

Carrefour_Stránka_Značky_Acidulik

Acidulik