loading...

Digitální řešení a chytré zemědělství se dnes stává součástí každodenního života chovatelů hospodářských zvířat, když se objevují propojené předměty (IOT) a používají se nástroje řízení a podpory rozhodování. Společnost WISIUM si osvojila tento dynamický přístup poskytování odborného poradenství v oblasti výživy prostřednictvím digitálních kanálů, což je jejím zákazníkům jen ku prospěchu.

Digitální aplikace společnosti WISIUM

Odborné poradenství v oblasti výživy společnost WISIUM obohatila o celou řadu digitálních aplikací, čímž doplňuje nabídky ostatních svých produktů a služeb. Nástroje stravovacích doporučení, nástroje na podporu rozhodování a mobilní aplikace vám umožní optimalizovat výživové poradenství díky individuálním řešením, která umožňují audity, diagnostiku a ekonomickou analýzu zemědělských postupů pro všechny druhy.

Digitální aplikace uzpůsobené problematice sektoru zemědělských podniků

Přesné krmení: Společnost Wisium nabízí digitální aplikace, jejichž účelem je optimalizace výkonnosti v oblasti výživy prostřednictvím poradenství ohledně stravy a složení výživového programu. Díky našim maticovým rovnicím a po léta pravidelně aktualizovaným databázím jsme v pozici, ze které dokážeme poskytovat poradenství uzpůsobené potřebám hospodářských zvířat a cílům zemědělců.
Rozšiřte si odborné znalosti: v každodenním životě činíte rozhodnutí na základě řady faktorů nebo údajů víceméně dostupných na úrovni zemědělského podniku. Naše aplikace shromažďují a analyzují údaje o zemědělském podniku, stádu nebo zvířatech a navrhují uzpůsobenou diagnostiku na základě problematiky a očekávané úrovně výkonnosti nebo kvality.

Jak získat přístup k našim digitálním aplikacím?

V závislosti na aplikacích experti na výživu i zemědělci mohou využívat individuálního přístupu, který umožňuje zachytit, kontrolovat a analyzovat důležité údaje zásadní při rozhodování.
Digitální aplikace WISIUM jsou dostupné za různých podmínek a jejich podpora je zajištěna prostřednictvím uživatelských školení, uživatelské asistenční služby dostupné on-line a telefonicky a možnosti poskytovat opravnou a aktualizační údržbu.
Naše digitální aplikace, která je k dispozici na počítačích, tabletech nebo smartphonech, s internetovým připojením či bez něj, vyhoví vašim očekáváním a potřebám. Chcete-li získat více informací o našich nabídkách, vyplňte kontaktní formulář níže.

KONTAKT Wisium